+48 606 487 143
biuro@anczar.pl

PL  |  EN

O nas

Jesteśmy na rynku od 2010r. Od tego czasu zdobyliśmy ogromne doświadczenie Europejskie, współpracując z międzynarodowymi koncernami, a także z firmami lokalnymi i ogólnopolskimi.

  • W Sierpniu 2011r. zaczęliśmy współprace z jedną z największych firm w Danii- Danfoss Solutions. Projekt odbywał się, dla klienta, giganta w branży tytoniowej Imperial Tobacco z fabryką w Radomiu. Projekt „EnSave” skupiał się na rozwiązaniach technicznych, a także na zarządzaniu mediami oraz analizie danych.
  • W Lutym 2012 współpraca z Danfoss  Sulutions rozwijała się, co zaowocowało kolejnym projektem „EnSave”. Tym razem klientem był zakład przetwórstwa owocowo-warzywnego Scandic Food Lipsko pod Radomiem.
  • W Marcu 2013 miał miejsce kolejny projekt „EnSave” z kolejnym zakładem Imperial Tobacco w Tarnowie Podgórnym. W tym samym roku firma Danfoss Solutions zmieniła nazwę na Scanenergii Solutions.
  • We Wrześniu 2014 pod kierownictwem Scanenergii Solutions miał miejsce kolejny projekt „EnSave”. Tym razem klientem był Imperial Tobacco Volga w Wołgogradzie-Rosja.
  • W Październiku 2015 współpraca ze Scanenergii Solutions zaowocowała kolejnym projektem „EnSave”. W tym przypadku klientem była międzynarodowa grupa przetwórstwa mleczarskiego Friesland Campina Germany, zakład produkcyjny w Helbronie.

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci w Polsce, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.